Kontakt

Tel: +372 5691 4158
E-post: klienditeenindus24@gmail.com

 

 

 

 


 

Meist

 

Kuigi meie ettevõte HR ELECTRONICS OÜ asutati 2018. aastal, oleme uhked teatades, et oleme avanud oma suhteliselt uue mööbli ja kodusisustus tarvete kategooriaga e-poe HRE.ee. Alates 01.07.2023 pakume klientidele laia valikut kvaliteetseid mööblitooteid ja kodusisustus tarvikuid, et täita nende kodud soojust, mugavust ja ilu.

HRE.ee e-pood on loodud selleks, et pakkuda meie klientidele suurepärast ostukogemust ja valikut erinevate mööblitüüpide, stiilide ja disainide vahel. Meie eesmärk on tuua kvaliteetne mööbel ja kodusisustus tarbed otse teie koju, lihtsustades teie kodu kujundamist ja muutes selle hubaseks ning stiilseks paigaks.

Samuti tahaksime mainida, et enne mööbli ja kodusisustus tarvete kategooriasse sukeldumist tegelesime pikka aega elektroonikaga ning see valdkond on meile jätkuvalt oluline. Seega, HR ELECTRONICS OÜ-l on lisaks e-poele ka oma arvutipood, esindus, laoruumid ja arvuti parandusteenused Pärnu lähedal Kilingi-Nõmmes. Kui olete huvitatud elektroonikast või vajate arvutiteenuseid, võite alati külastada meie esinduspoodi Saarde Arvutid, mis on avatud E-R kell 09:00-12:00 (lahtiolekuajad võivad muutuda).

Oleme pühendunud pakkuma teile parimat võimalikku teenindust ja tootevalikut. Meie meeskond on valmis aitama teil leida sobivaid mööblilahendusi ja vastama teie küsimustele. Me usume, et iga kodu on ainulaadne ja meie eesmärk on aidata teil luua unikaalne ja meeldiv elukeskkond.

Tulge külastage meie HRE.ee e-poodi ja Saarde Arvutid esinduspoodi ning laske end inspireerida meie laia tootevaliku ja professionaalse teenindusega. Oleme siin, et muuta teie kodu kauniks ja mugavaks. Tere tulemast meie põnevasse maailma, kus mööbel ja kodusisustus muutuvad unistusteks!

 


 

Ettevõtte Andmed

Ettevõtte nimi: HR ELECTRONICS OÜ

Juriidiline aadress: Asuvere tee 7-4 Tihemetsa alevik, Saarde vald Pärnumaa 86201

Registrikood: 14412321

SEB BANK IBAN: EE401010220268016224