Tagastamine

 

Meie eesmärk on tagada teie täielik rahulolu meie toodetega. Seetõttu pakume tasuta tagastamist 30 päeva jooksul alates ostukuupäevast.

Kui te ei ole ostetud tootega täielikult rahul või soovite seda mingil põhjusel tagastada, siis võtke meiega ühendust ja me korraldame tasuta tagastuse.

Teil on aega 30 päeva alates toote kättesaamisest, et otsustada, kas see vastab teie ootustele. Kui te ei ole rahul, siis võite toote tagastada ning me tagastame teile täies ulatuses ostusumma.

Pöörame suurt tähelepanu meie klientide rahulolule ja soovime, et te tunneksite end ostu tegemisel kindlalt ja muretult. Seega, kui teil tekib vajadus toote tagastamiseks, siis teeme selle protsessi lihtsaks ja mugavaks.

Teie rahulolu on meie jaoks oluline, seega võite meiega alati ühendust võtta, kui teil on küsimusi või vajate abi tagastamisprotsessis. Oleme siin, et aidata ja tagada teie ostukogemus on meeldiv ja stressivaba.

Ostke meiega kindlustundega, teades, et pakume teile 30-päevast tasuta tagastamispoliitikat. Teie rahulolu on meie prioriteet!