Tugevad ja Vastupidavad Tsingitud Terasest Kasvuhooned, Mis on Ideaalsed Eesti Ilmastikuolude Jaoks

Tugevad ja Vastupidavad Tsingitud Terasest Kasvuhooned, Mis on Ideaalsed Eesti Ilmastikuolude Jaoks

Kas otsite vastupidavat ja funktsionaalset lahendust oma aiandusvajadustele, mis on loodud kestma Eesti karmide ilmastikuolude korral? Meie tsingitud terasest kasvuhooned on just see, mida vajate!

1. Tugev ja vastupidav tsingitud terasest struktuur
2. Vastu pidav Eesti karmidele ilmastikutingimustele
3. Nelikantprofiilist keevitatud karkass
4. Kasvuhoonete paigaldamise teenus
5. Lihtne transportida ja paigaldada
6. Parimad hinnad Eestis
7. Kohaletoimetamine otse tehasest
9. Eestikeelne klienditugi
10. Tehase garantii: 2 aastat karkassile, 10 aastat kattele.

Võta meiega ühendust

Kontakt tel: +372 5691 4158
E-post: klienditeenindus24@gmail.com

Kvaliteetsed Materjalid ja Disain

Meie kasvuhooned on valmistatud nelikantprofiilist ja on varustatud keevitatud karkassiga, mis on mõeldud vastu pidama rasketele lumekoormustele ja tugevatele tormituultele. Meie tootevalikus on ka tugevad ja ilusa disainiga viilkatusega kasvuhooned, mis sobivad ideaalselt Eesti kliimasse.

Vastupidavus ja Funktsionaalsus

Meie kasvuhooned on lihtsad transportida ja paigaldada, tehtud tugevast tsingitud materjalist, mis on ilmastikukindel. Karkassile on antud tehase garantii 2 aastat ja polükarbonaadist kattele 10 aastat. Meie kasvuhoonete standardlaius on 3 meetrit ja pikkus ulatub kuni 12 meetrini. Polükarbonaadi paksused on meil saadaval 4mm ja 6mm.

Erakordne Klienditeenindus

Lisaks on meie kasvuhoonetel ainulaadne eripära – me toimetame oma kasvuhooned isiklikult otse tehasest kliendi juurde ja klient maksab alles siis, kui kasvuhoone on käes. Meie kasvuhooned on ka kõige parema hinnaga Eestis, sest me saame need otse tehasest.

Kasvuhoonete Paigaldamine

Vajadusel pakume ka kasvuhoonete paigaldamise teenust. Meie kasvuhooneid on lihtne ja mugav paigaldada ning hooldada, pakkudes ka eestikeelseid juhiseid.

Garantii ja Klienditugi

Garantii on antud kasvuhoone karkassile 2 aastat ja kattele 10 aastat. Pakume eestikeelset kliendituge nii telefoni teel kui ka e-posti teel, vastame tööpäeviti 24 tunni jooksul.

Meie Ettevõte

Meie Leedu ettevõte Sodenis, MB (registreerimisnumber: 304980672) on tegutsenud kasvuhoonetega juba 5 aastat ja teeme koostööd Eesti ettevõttega HR Electronics OÜ-ga (registrikoodiga: 14412321), kes pakub meie klientidele eestikeelset kliendituge ja kasvuhoonete paigaldamisega seotud teenuseid ja abi.

Teie Unistuste Kasvuhoone Ootab

Pole vahet, kas olete aednik või lihtsalt armastate aiatöid – meie kasvuhooned aitavad teil oma unistused ellu viia. Tutvuge meie valikuga juba täna!